Julka Wróblewska jest znana z niecodziennych stylizacji. Młoda gwiazdka lubi bawić się modą i często wybiera kreacje, którymi potrafi przyciągnąć uwagę mediów. W ostatnim czasie aktorka stawia na coraz odważniejsze metamorfozy – mocny makijaż i zmiany kolorów włosów to coś, co często pojawia się na jej instagramowym profilu.

Młoda aktorka nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Niebieskie pasemka włosów, na które jakiś czas temu zdecydowała się celebrytka, bardzo spodobały się jej fanom, którzy chętnie komplementowali urodę i pomysłowość gwiazdki.

LINDSAY LOHAN STAWIA NA MOCNE ZMIANY. JEJ WŁOSY SĄ TERAZ ZNACZNIE KRÓTSZE

Był to jednak dopiero początek zmian, które aktora przygotowała dla swoich fanów. Tym razem Julka zaskoczyła czymś zupełnie wyjątkowym – pokazała jak wygląda w różowych włosach. Na ostatnim ze zdjęć pozuje w oryginalnej peruce. Julka wybrała blond o pięknym, truskawkowym odcieniu – czyli jeden z najmodniejszych kolorów tych wakacji.

Oprócz oryginalnej fryzury, internauci zwrócili uwagę na dodatek, który pojawił się na jej głowie – opaskę z uroczymi uszami kotka. Fanom bardzo spodobała się taka zmiana wizerunku. Myślicie, że Julka powinna pomyśleć nad przefarbowaniem włosów na taki odcień?

JULIA WRÓBLEWSKA POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU. INTERNAUTÓW PORÓŻNIŁY BRWI AKTORKI

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

rn