20-letnia aktorka Julia Wróblewska nie boi się metamorfoz. Jak większość aktorek z naszego rodzimego podwórka pracuje wizerunkiem, dlatego jej Instagram pełen jest zdjęć, na których pozuje w przeróżnych odsłonach. W ubiegłym tygodniu postawiła na zmysłowe fale, teraz przedłuża swoje piękne blond pasma. Poszła w ślady koleżanek z branży? Możecie ocenić to same, gdyż zabieg dokładnie udokumentowała w relacji na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: CZY TO NAJODWAŻNIEJSZY DEKOLT W KARIERZE JULII WRÓBLEWSKIEJ? (FOTO)

I tak dowiadujemy się, że wizyta w salonie fryzjerskim trwała aż trzy godziny! Optymistycznie nastawiona aktorka podkreśliła jednak, że nie był to czas stracony. Dodała również, że z doczepionymi włosami czuje się szczęśliwa.

Polskie gwiazdy nie wstydzą się doczepów. W przeszłości z takiego zabiegu skorzystały między innymi Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Natasza Urbańska. Mimo kontrowersji, które wywołuje, internautki były zgodne: nowa fryzura Julii Wróblewskiej wygląda korzystnie. Nie obyło się jednak bez negatywnych komentarzy.

Mi sie tam podoba naprawde sliczna fryzura
Fajnie wyglądają twoje włosy @juleczkaaa_jula 👍😉
Coś ty zrobiła?! Widać że doczepiane włosy są sztuczne
Zachodze w glowę jak można nosić wlosy po kimś.. Ja rozumiem trendy.. Blichtr.. Ale.. No ale..
W dzisiejszym świecie ludzie chcą iść na łatfiznę, na skróty – po co długo zapuszczać naturalne włosy skoro są doczepy, po co się uczyć do egzaminu skoro można ściągać… Quo vadis el mundo?!? 😌

Aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na hejt. Przyznała, że doczepienie włosów było spowodowane wielokrotnymi i nieudanymi próbami ich zapuszczenia.

ZOBACZ TEŻ: JULIA WRÓBLEWSKA POWINNA SIĘ TAK UBIERAĆ ZAWSZE? ZOBACZCIE JEJ STYLIZACJĘ!

Co o tym sądzicie?