Julia Wieniawa postanowiła zaszaleć ze swoim uczesaniem! Ścięła włosy i zmieniła ich kolor. Teraz wygląda zupełnie inaczej! Postawiła na jeden z największych trendów w sezonie! Dzięki tej zmianie jej fryzura nabrała lekkości i świeżości. Czy Waszym zdaniem to zmiana na plus? Fryzura z lat 70. odmłodziła gwiazdę!

Julia Wieniawa korzysta ze świetnej pogody. W jej stylizacji nie mogło zabraknąć tego elementu!

Julia Wieniawa jedną z największych gwiazd młodego pokolenia?

Julii Wieniawie drzwi do kariery otworzyła rola w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Od tamtego czasu młoda aktorka zagrała w mnóstwie innych popularnych produkcji. Najgłośniej zrobiło się o niej po słynnym polskim horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Dzięki swoim osiągnięciom zawodowym wielu fanów zaczęło bacznie śledzić gwiazdę. Dla wielu kobiet stała się godnym wzorem do naśladowania. Z chęcią obserwują produkty oraz ubrania, które poleca gwiazda. A robi to bardzo chętnie – celebrytka jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,9 miliona obserwatorów. W ostatnim czasie pochwaliła się swoim nowym uczesaniem. Fryzura z lat 70. wygląda fantastycznie i zdecydowanie dodała gwieździe uroku.

 

Fryzura z lat 70. źródło: instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa w kraciastej kamizelce ze Stradivariusa. Stworzyła genialną stylizację

Fryzura z lat 70. to tegoroczny hit

W ostatnim czasie Julia Wieniawa na swoim InstaStory pochwaliła się wizytą u fryzjera. Relacjonowała przebieg zabiegu oraz pochwaliła się efektami, wstawiając zestawienie zdjęć przed i po. Aktorka wyraźnie skróciła fryzurę i zmieniła kolor na jaśniejszy. Przyznała nawet, że jeszcze nigdy nie miała tak jasnych pasm. Po ścięciu zostały wymodelowane zgodnie z największym trendem tegorocznego lata – fryzurą na lata 70. Trzeba przyznać, że prezentuje się fenomenalnie! Takie uczesanie dodało aktorce uroku i dziewczęcego blasku. A jak Wam się podoba metamorfoza Julii Wieniawy?