Wydaje Ci się, że srebrne odcienie włosów są już niemodne? Nic bardziej mylnego! A to wszystko dzięki werdyktowi ogłoszonemu przez instytut Pantone. Jednym z kolorów roku 2021 roku jest Ultimate Gray, czyli przepiękny odcień szarego. Odcienie szarego oraz żółtego szybko stały się dla nas inspiracją. Są obecne na naszych paznokciach w szafach, dodatkach, mieszkaniach, a także… na włosach. Smoky ice to odcień idealny na wiosnę! Wygląda dobrze na mnóstwie różnych fryzur.

Maska do włosów, którą uwielbia Małgorzata Rozenek jest dostępna w Hebe! Kupimy ją w świetnej cenie

Smoky ice: zimny odcień popielatego blondu

Koloryzacja smoky ice to bardzo chłodny odcień popielatego blondu. Sprawia wrażenie przydymionej, jednak w słońcu widać, jak ten kolor przepięknie błyszczy, stając się rozświetlonym. Może mieć przeróżne podtony: fioletu, różu lub niebieskiego. Wszystko zależy od toneru, który zastosujesz na włosach. Srebrne kolory wyglądają dobrze jedynie na zadbanych, lśniących pasmach, dlatego nim zdecydujesz się na taką koloryzację, zadbaj o kondycję włosów. Kolor srebrny jest trudny do uzyskania, dlatego najlepiej oddać się w ręce profesjonalisty.

Włosy mogą boleć, a od zbyt intensywnego treningu możesz wyłysieć. 10 ciekawostek o włosach

Jaka koloryzacja?

Smoky ice to przepiękny i chłodny odcień srebra, ale aby nadać mu głębi, warto zdecydować się na farbowanie dwoma kolorami. Możesz postawić na refleksy w jaśniejszym odcieniu lub modne sombre lub ombre. Jeśli chodzi o fryzurę, ta koloryzacja będzie wyglądać przepięknie zarówno na pixie cut, krótkim bobie lub długich falach. Kluczem do pięknej fryzury jest zadbanie o pasma, aby były lśniące i gładkie. Co sądzicie o takiej koloryzacji? Zdecydujecie się na nią, a może już kiedyś zdarzyło się Wam ufarbować na srebrny odcień? Naszym zdaniem takie szalone, nietypowe kolory to idealny pomysł na wiosnę i lato!