Chyba każda mała dziewczynka chciała umieć go zrobić, ale mało której tak naprawdę to wychodzi. Warkocz francuski, nazywany też dobieranym, wygląda bardzo efektownie, ale wymaga znacznie więcej pracy, niż zwyczajny kucyk. A co najgorsze – efekt końcowy może być dla nas opłakany.

Te zdjęcia gwiazd sprawią, że zechcesz ściąć włosy

Przekonała się o tym pewna klientka salonu fryzjerskiego, której zdjęcie krąży od kilku dni w Internecie. Teoretycznie wszystko się tutaj zgadza – włosy mają piękny odcień i zostały misternie ułożone. Problem polega na tym, że w bardzo niefortunny sposób. Tak przynajmniej twierdzą użytkownicy Twittera, którzy nie umieją powstrzymać śmiechu.

Kiedy to zobaczysz, już nigdy nie spojrzysz w inny sposób

– czytamy na profilu młodej Brazylijki, która udostępniła fotografię jako pierwsza.

Demi Lovato znów zmieniła fryzurę. Tym razem wybrała kolor łososiowy!

Nie znamy okoliczności jej powstania, ale to klasyczny kadr z salonu. Fryzjer uwiecznia skończone dzieło, aby móc się nim pochwalić i zachęcić kolejne klientki do wizyty. Mamy wątpliwości, czy przyniesie to właśnie taki efekt. Kolor i kształt większości kojarzą się jednoznacznie.

„Szczerze mówiąc, gdybyś nie zwróciła na to uwagi, to nie miałabym pojęcia o co chodzi. Teraz za każdym razem widzę tu wielkiego członka”.

„Brawa dla artystki. Bardzo szczegółowo i misternie odtworzyła charakterystyczne żyły na prąciu”.

„Fryzjerka: Jak się dzisiaj czujesz? Klientka: Ch***. Fryzjerka: Nie musisz mówić nic więcej”.

„Jej chłopak na pewno wpadnie w kompleksy – czytamy w komentarzach.

A Tobie jak się podoba?

Fryzury dla cienkich włosów. Te cięcia dodają objętości