Zmiana fryzury może mieć zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego właśnie po tak ciężkim roku, jakim był 2020, warto otworzyć się na zmiany i eksperymenty ze swoim wyglądem. Spośród modnych w tym sezonie fryzur jest z czego wybierać: piękne brzoskwiniowe kolory, boyfriend bob, a także kilka zaskakujących powrotów. Wśród nich opisywana przez nas trwała ondulacja oraz… bowl cut. Tego nie spodziewała się żadna z nas!

Joanna Przetakiewicz zdradza swój sposób na fryzurę idealną. Fani: „Nie ma sensu zmieniać czegoś, co jest już doskonałe”

Nostalgia

W trendach można wyczuć coraz silniejszą nostalgię za minionymi czasami. Bardzo chętnie zwracamy się ku minionym czasom, wybierając najbardziej klasyczne perełki zarówno modowe, jak i fryzjerskie. W 2020 roku bardzo często eksperymentowałyśmy z samodzielnie wykonanymi fryzurami, dlatego właśnie 2021 przyniesie powiew świeżości. Zapowiada się, że 2021 rok pod względem fryzur będzie niezwykle różnorodny. Z jednej strony wciąż pozostanie nieśmiertelna klasyka, a z drugiej ogromna potrzeba eksperymentowania z wizerunkiem. Spełnieniem tych marzeń może być bowl cut – fryzura, która była niegdyś modna, później popadła w niełaskę. Wszystko wskazuje na to, że teraz powraca do nas w zaskakującym stylu.

5 ślicznych fryzur dla dziewczyn z kręconymi włosami. Te zachwycające upięcia ujarzmią niesforne kosmyki!

Bowl cut

Nostalgia za latami 90. obudziła w nas miłość do najbardziej charakterystycznych trendów tamtego okresu. Prosta fryzura z podgolonym spodem oraz długą górą, ściętą na równo. Kształtem przypomina właśnie ściętą od miski fryzurę. Ścięciu nadano współczesny sznyt dzięki ultragładkiemu wykończeniu. Jak Wam podobają się takie włosy? Chciałybyście spróbować tej fryzury i poczuć się żywcem jak w latach 90.? Naszym zdaniem to bardzo intrygujący trend, który faktycznie ma szansę zaistnieć w 2021 roku!