Boby przebyły długą drogę od lat 90. Wydawałoby się, że fryzura, się postarzała. Nic bardziej mylnego. Boby od kilku lat przeżywają triumfalny powrót, a ich nowoczesne wersje zachwycają kobiety na całym świecie. Bob pasuje do każdego kształtu twarzy i można na nim wykonać dowolną stylizację.

Włosy mają inne potrzeby zimą. Jak zmienić sposób pielęgnacji na chłodniejsze miesiące?

Stylista fryzur, który na co dzień zajmuje się włosami Kim Kardashian i Jennifer Lopez, Chris Appleton podzielił się genialną sztuczką na TikToku. Nie mylicie się, dotyczy ona właśnie boba. Chodzi o tak zwany fake bob, czyli w tłumaczeniu sztuczny bob. O co chodzi? Stylista pokazał, w jaki sposób wykonać sztucznego boba, przed podjęciem dużej decyzji o obcięciu włosów w salonie.

Fob: jak wykonać fryzurę, którą zachwyciły się tiktokerki?

@chrisappletonhair

How to fake a short hair with out cutting it! #shorthair #fakeit #hairtutorial #hair

♬ original sound – Chrisappleton1

Appleton wyjaśnił, że technika ta jest łatwym sposobem na zabawę kolorem włosów. Zawsze możesz wypróbować nieco inny odcień, na przykład jaśniejszy blond lub głęboką czekoladę. Postaraj się, aby był on najbardziej zbliżony do twojego koloru włosów. Użytkownicy TikTok zachwycili się sprytną sztuczką i komentują film stylisty oraz publikują tysiące wideo pokazujących, że technika ta naprawdę działa. „Mam na tym punkcie obsesję!” napisał jeden z komentatorów. Obejrzyj film i daj nam znać w komentarzu, co sądzisz o technice Appletona.

Nawyki, które uchodzą za okropne, ale… świadczą o niesamowitej inteligencji

Sonda

Fryzury dla mocnych rysów twarzy

Czy w wyborze fryzury kierujesz się kształtem swojej twarzy?