Ocet jabłkowy pomaga delikatnie oczyszczać skórę z sebum i uszczelniać łuski włosów, dzięki czemu stają się gładsze i łatwiejsze w układaniu. Włosy są też bardziej lśniące oraz podatne na stylizację.

Ocet jabłkowy na włosy można stosować zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Czyli polecamy pić „herbatkę octową” lub robić różnego rodzaju maski, wcierki, płukanki lub odżywki i nakładać je bezpośrednio na włosy. Warto eksperymentować, próbować różnych metod, by przekonać się, co najbardziej służy Twoim włosom. Marka Arbonne ma również w swojej ofercie Płyn do płukania włosów z octem jabłkowym, który wraz z pozostałymi kosmetykami z linii TrueSmooth zadba o kondycję Twoich włosów.

Jak poprawnie wysuszyć włosy? To może mieć olbrzymi wpływ na ich kondycję

Kosmetyki z linii TrueSmooth marki Arbonne dają Twoim włosom wszystko, czego potrzebują bez zbędnych dodatków! Nie zawierają silikonów, parabenów ani siarczanów – czyli szkodliwych składników, które często spotykamy w produktach do pielęgnacji włosów. Bazują natomiast na składnikach pochodzących wprost z natury takich jak: prowitamina B5, hemiskwalan i ocet jabłkowy. Prowitamina B5 nawilża i wygładza włókna włosa, zamyka ich łuski i nadaje im sprężystość. Sprawia, że wyglądają na bardziej błyszczące i pełne życia. Hemiskwalan z kolei wspomaga ochronę przed działaniem wysokiej temperatury, dostarczając odpowiedniego nawilżenia, zmniejszając efekt puszenia się włosów i wygładzając je. Ułatwia także ich rozczesywanie.

Kolekcja TrueSmooth to trzyetapowy kompleksowy program pielęgnacji włosów, który przywróci Twoim włosom zdrowy wygląd:

66a76abb52bcd88f9dcd6a2c395c58c1
1

Płyn do płukania włosów z octem jabłkowym

Kup teraz

Krok 1: Płyn do płukania włosów z octem jabłkowym. Spryskaj nim skórę głowy, aby pomóc ją oczyścić, zamknąć łuski włosów i usunąć z nich osad.

55d6f66d159ebd733b2c78b9bc74024c
2

Intensywnie pieniący się szampon do włosów z prowitaminą B5

Kup teraz

Krok 2: Intensywnie pieniący się szampon do włosów z prowitaminą B5. Umyj nim dokładnie włosy. Utworzona piana delikatnie, ale intensywnie oczyści włosy bez pozbawiania ich odpowiedniego nawilżenia.

9d0ba4928c7427736abf47cb88029f49
3

Nawilżająca odżywka do włosów z prowitaminą B5

Kup teraz

Krok 3: Nawilżająca odżywka do włosów z prowitaminą B5. Stosuj ją, aby odżywiać włosy od nasady aż po końce, ułatwiać ich rozczesywanie i chronić je przed wpływem wysokiej temperatury przy stylizacji.

Netflix ogłosił nowego rekordzistę. Ten tytuł oglądaliśmy przez niemal 287 mln godzin

Mat.prasowy