Iza Miko na Instagramie opublikowała zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze! To koniec blond włosów! Teraz na głowie gwiazdy gości zupełnie inny kolor włosów. To radykalna zmiana, która zaskoczyła wszystkich fanów! Zobacz koniecznie, jak wygląda w czerwonych włosach!

Kolejny włoski gigant modowy rezygnuje z futer naturalnych

Kim jest Iza Miko?

Iza Miko jest bardzo utalentowaną polską aktorką, modelką i tancerką. Już jako nastolatka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczyła się w szkole baletowej w Nowym Jorku. Po powrocie do kraju wcieliła się w jedną z głównych ról w komedii „Kochaj i tańcz”. Kariera gwiazdy nabrała tempa i wzięła udział w programie „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, „Azja Express”, „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Taniec z gwiazdami”. Widzowie uwielbiają pełną energii gwiazdę. Iza jest także założycielką fundacji, która dba o ekologię. Nazywa się EkoMiko.

Jak wzmocnić osłabione włosy po ciąży? Zobacz, kiedy warto skonsultować się ze specjalistą

Totalna metamorfoza, która zszokowała fanów gwiazdy

Iza Miko od wielu lat wierna była długim blond włosom, które stały się jedną z najbardziej charakterystycznych cech jej wyglądu. Jednakże w ostatnim czasie zdecydowała się na całkowitą metamorfozę, która wielu fanów zszokowała. Ich zaskoczenie było jednak pozytywne, bowiem pod zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komplementów. Tancerka wybrała piękny, mocny odcień czerwieni, który podkreśla jej urodę. Internauci nie szczędzili ciepłych słów oraz porównywali gwiazdę do kapłanki Melisandre’y z „Gry o Tron” i… Arielki.

„Zupełnie jak Arielka”.

„Po prostu świetnie. Pasuje Pani niesamowicie ten kolor!”.

„Wow! Ale piękna kobieta!”.

„Czerwień wygląda pięknie na Tobie”.

„W środku wciąż prawdziwa blondynka”.

A jak Wam podoba się ten kolor włosów? Wolicie Izę w blondzie czy ognistej czerwieni, na którą zdecydowała się tym razem? Naszym zdaniem w obu wydaniach wygląda perfekcyjnie!