Modna koloryzacja włosów. Pod tą frazą w wyszukiwarce Google widnieje około 827 tysięcy propozycji. Źródeł inspiracji jest niezliczenie wiele. Jak znaleźć kolor idealny, który będzie podkreślał najwspanialsze cechy naszej twarzy w modny sposób? Kanadyjska fryzjerka wyczarowała kolor, który pokochały internautki.

Stylistka chciała stworzyć wielowymiarowy odcień, który nie wymagałby długich godzin farbowania. I tak właśnie powstał ten piękny, pastelowy odcień przypominający miętowe lody czekoladowe.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE POKAZAŁA SIWE WŁOSY! NIE ZAMIERZA ICH FARBOWAĆ?

W jednym z wywiadów autorka tego dzieła przyznała, że wiele jej klientek boi się odważnych kolorów. Jedna z nich zaryzykowała i wyszła z salonu bardzo szczęśliwa. Farbowanie to jedno, a pielęgnacja to drugie. Takie kolory szybko wypłukują się z włosów.

Przede wszystkim należy zainwestować w szampony bez siarczanów. Znalezienie tego, który ich nie ma, jest trudnym zadaniem, jednak włożony wysiłek na pewno się opłaci, gdyż włosy pozostaną zdrowe, a kolor utrzyma się dłużej. Podczas mycia zielonych włosów należy uważać na temperaturę wody. Nie może być lodowata, ale nie powinna być również gorąca. Przed rozpoczęciem suszenia włosy należy spryskać sprejem ochronnym.

ZOBACZ TEŻ: METALICZNE PASEMKA TO NAJWIĘKSZY TREND FRYZJERSKI NADCHODZĄCEGO LATA!

Co myślicie o tym kolorze? Podoba się Wam?