Honorata Skarbek często stawia na mocne zmiany wizerunku. Kolorowe stylizacje uzupełnia mocnym makijażem, ale nie boi się też zdecydowanych zmian fryzur. Niedawno zaskoczyła swoich fanów zdjęciem, na którym brązowe pasma zamieniła na bardzo jasny blond.

Długie, platynowe włosy były tylko tymczasową zmianą. Teraz piosenkarka postawiła na zdecydowane cięcie i jedną z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Wybrała krótkiego, klasycznego boba, w którym wygląda bardzo dziewczęco.

Honorata jak zwykle pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, pod jej najnowszym zdjęciem, na którym prezentuje swoją metamorfozę, dodała podpis: Macie do mnie jakieś pytania? Jeśli tak, to pytajcie pod tym postem, a ja odpowiem na wybrane.

SELENA GOMEZ W OBCISŁYM STROJU KĄPIELOWYM. ZUPEŁNIE WYZBYŁA SIĘ KOMPLEKSÓW

Takiej okazji nie przeoczyli obserwujący piosenkarkę, w komentarzach pojawiło się wiele pytań dotyczących jej wyglądu i wiele komplementów, większość z nich dotyczyła oczywiście jej nowej nowej fryzury.

Pięknie
Wow. Włosy
Wow! Pięknie wyglądasz, a ja nie mogę doczekać się kolejnego singla
Bosko wyglądasz kochana
Cudowne włosy zostań przy takiej długości naprawdę mega

Nowa fryzura piosenkarki to kolejne potwierdzenie tego, że bob nadal jest jednym z najpopularniejszych cięć ostatnich kilku lat. A jak Wy oceniacie tą metamorfozę?

PATRYCJA KAZADI W NAJMODNIEJSZYM DODATKU DO WŁOSÓW. WYGLĄDA GENIALNIE!