Sezon wakacyjny powoli się rozpoczyna, a kolejne gwiazdy już publikują zdjęcia z urlopów. W tej grupie nie mogło zabraknąć również polskich celebrytek.

Honorata Skarbek zdążyła już wybrać się na odpoczynek. Świadczą o tym jej najnowsze zdjęcia na Instagramie. Ale to, co zachwyca na nich najbardziej to wcale nie wakacyjny krajobraz, ale wielka metamorfoza samej celebrytki.

WIELKA METAMORFOZA MARTY ŻMUDY TRZEBIATOWSKIEJ. AKTORKA JEST TERAZ BLONDYNKĄ

Honorata postanowiła zaszaleć z nową fryzurą i zrobiła… warkoczyki. Piosenkarka jest na bieżąco z najnowszymi trendami i wie, że to jeden z największych hitów tych wakacji. W połączeniu z mocną opalenizną Honorata wygląda jak prawdziwa królowa plaży.

Podpis pod zdjęciem sugeruje jednak, że celebrytka postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym. Honorata przygotuje nowy projekt i już szykuje się do nakręcenia teledysku.

Wylądowałam na Ibizie 🤷🏻‍♀️ Po co? Wymyśliłam sobie, że razem z koleżankami nakręcimy tutaj spontaniczny klip do mojego kolejnego singla 🤩 …ale spokojnie spokojnie, najpierw obiecane #FRIENDZONE ✌🏻Już niedługo!

NIEZWYKŁA METAMORFOZA UCZESTNICZKI 1 EDYCJI PROJEKT LADY

Być może jej nowy wygląd to zasługa pracy nad nowym teledyskiem?

Honorata Skarbek poczuła wakacyjne klimaty. Kiedy zdążyła się tak opalić?

Honorata Skarbek poczuła wakacyjne klimaty. Kiedy zdążyła się tak opalić?