Maska do włosów to kosmetyk, który potrafi zdziałać cuda. Przy regularnym stosowaniu nawet szorstkie i matowe włosy odzyskują miękkość i stają się przyjemnie gładkie. Wszystko dzięki składnikom nawilżającym, które wnikają do struktury pasm głęboko je kondycjonując i naprawiając powstałe zniszczenia. Jeśli dołączymy do tego zabieg olejowania włosów i odstawimy narzędzia do stylizacji – już w kilka miesięcy możemy uzyskać niesamowite efekty!

Jak dbać o włosy w czasach pandemii. Włosy narażone są na osiadanie kropelek śliny zawierających koronawirusa.

Na pielęgnację włosów składa się wiele elementów – od doboru odpowiednich kosmetyków, po domowe zabiegi i stosowanie płukanek, wcierek oraz naturalnych olejków. Inspiracji na temat tego jak dbać o włosy możemy szukać na Tik Toku. Na popularnej platformie dziewczyny dzielą się swoimi pomysłami na to, jak sprawić, aby nasze pasma były zdrowe i błyszczące.

Maska do włosów – hit Tik Toka

Ostatnio wielkim hitem Tik Toka jest maska do włosów z dodatkiem bitej śmietany w proszku. Składnik, który znamy z kuchni, może pomóc nam w uzyskaniu niesamowitego blasku. Sprawia także, że włosy są sypkie, gładkie i miękkie.

Maseczka z dodatkiem bitej śmietany w proszku to prawdziwy hit! Zawarte w niej cukry zatrzymują wilgoć w strukturze włosów. Z kolei skrobia i proteiny dodadzą im pięknego blasku i wygładzą nawet niesforne kosmyki.

Sam przepis jest banalnie prosty. Wystarczy wymieszać ze sobą łyżkę ulubionej maski do włosów oraz łyżeczkę popularnej Śnieżki. Mieszankę nakładamy na wilgotne włosy, a po odczekaniu kilku minut spłukujemy letnią wodą i gotowe! Spróbujecie?

@blondhaircare

Spróbujecie? To mój hit, który odkryłam przypadkiem 🥰 IG: @BlondHairCare #wlosy #włosy #wlosomaniaczka #wlosomania #pielegnacja #pielegnacjawlosow

♬ Wrecking Ball(fast ver.) - Miley Cyrus