Włosy blond to jedna z najpopularniejszych propozycji na letnią koloryzację. Wśród chętnie wybieranych jest m.in. odcień boho, który pięknie podkreśla piegi i wakacyjną opaleniznę. Mocno rozjaśnione pasma są jednak trudne w codziennej pielęgnacji, a sam kolor to niemałe wyzwanie. Aby utrzymać preferowany odcień potrzeba regularnych wizyt w salonie, ponieważ szybko pojawia się żółty pigment. Alternatywą jest oczywiście sombre, która sprytnie zakryje odrost, jednak jeśli preferujesz jednolitą koloryzację – mamy kolejną, piękną propozycję.

To odcień z pogranicza brązu i jasnego blondu, zaś inspiracją do jego stworzenia była herbata zabielana mlekiem. To o wiele delikatniejsze połączenie kolorów niż w przypadku koloryzacji inspirowanej latte lub innym gatunkiem kawy. W tym przypadku chodzi o uzyskanie bardzo naturalnego efektu, przy jednoczesnym zachowaniu identycznego odcienia na całej długości pasm.

CZEREŚNIOWY BLOND. KOLEJNA PIĘKNA KOLORYZACJA WŁOSÓW NA LATO

Sam pomysł narodził się w Azji i już jest jednym z najchętniej wybieranych odcieni, a to ze względu na swoją niepowtarzalność. Efektem jest piękny, lśniący kolor w odcieniu przypominającym jasny karmel w delikatnie chłodnej tonacji.

To kolor, który jest uwielbiany przede wszystkim dlatego, że pasuje do jasnej karnacji, tworząc piękne, naturalne wykończenie. Jest też na tyle uniwersalny, że z powodzeniem można wykorzystać go do pełnej , jednolitej koloryzacji lub stworzyć z niego pojedyncze świetliste refleksy.

MOCNY TREND W KOLORYZACJI. TO NOWY ODCIEŃ, W KTÓRYM SIĘ ZAKOCHASZ