Włosy Halsey to nieustające źródło inspiracji. Wszystkie metamorfozy, na które decyduje się piosenkarka, trafiają na listy najbardziej pożądanych fryzur. Do tej pory gwiazda stawiała na przeróżne kolory i cięcia. Niejednokrotnie dawała do zrozumienia, że nie jest uzależniona od trendów. Wtedy właśnie postanowiła ogolić głowę, a dziś wraca z kolejną wiadomością przekazywaną za pośrednictwem fryzury.

Halsey postanowiła zrezygnować z chemicznego prostowania włosów i koloryzacji. Zdecydowała, że będzie w stu procentach naturalna. Na Twitterze opublikowała zdjęcie, na które zareagowało wielu internautów. Piosenkarka odpowiedziała na komplementy, przyznając, że ciężko pracowała na taką długość włosów i często decydowała się na peruki, aby jej naturalne włosy mogły odzyskać piękny wygląd.

ZOBACZ TEŻ: HALSEY ZROBIŁA DWA TATUAŻE NA TWARZY! INTERNAUCI TWIERDZĄ, ŻE SIĘ OSZPECIŁA!

Niestety hejterzy byli bezlitośni. Zarzucili piosenkarce, że na zdjęciu, które pokazała, jej włosy wcale nie są naturalne i są tylko kolejną peruką. Gwiazda zareagowała natychmiast.

Nie mogę uwierzyć, że spędziłam cały rok na zapuszczaniu włosów wyrastających spod moich peruk, tylko po to, aby usłyszeć, że moje naturalne włosy to peruka! – skomentowała Halsey.

ZOBACZ TEŻ: MILA KUNIS PRZESZŁA METAMORFOZĘ, KTÓRA NIE PODOBA SIĘ INTERNAUTOM! BYŁO WARTO?

Naturalne włosy to dla piosenkarki sprawa bardzo delikatna. Niejednokrotnie opowiadała o nich w mediach społecznościowych.

Podoba się Wam w takiej fryzurze?

Stay Mad.

Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)

Pin-up ting in Jakarta. 🖤💋 @donslens

Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)