Halsey to jedna z gwiazd, która uwielbia bawić się swoim wizerunkiem i często stawia na odważne koloryzacje włosów. Piosenkarka uwielbia wyraziste, neonowe odcienie, które zestawia z oryginalnymi fryzurami.

I chociaż z natury jej włosy są kręcone, Halsey rzadko pokazuje ich naturalną strukturę. Jej zjawiskowe metamorfozy obejmowały już takie fryzury jak: tęczowa grzywka, krótkie pixie, błękitne fale oraz prosty bob. Po tak zaskakujących propozycjach piosenkarka znalazła kolejną inspirację do stworzenia oryginalnego looku, a są nią lata 80.

Halsey w naturalnym makijażu. Udowodniła, że mniej znaczy więcej

Oczywiście jej nowy wizerunek nie ogranicza się jedynie do nałożenia brązowej szminki na usta i wybrania sukienki z bufiastymi rękawami. Halsey jak zwykle postawiła na odważną metamorfozę włosów.

Tym razem wykorzystała ich naturalną strukturę  i zdecydowała się na wysokie upięcie loków, które już po pierwszym spojrzeniu przywołuje skojarzenia fryzur z lat 80. Sama stylizacja również idealnie komponowała się w wysokim koczkiem. Halsey wybrała suknię w kolorze różowego ombre z materiału imitującego piórka. Efekt był niesamowity!

Halsey i jej oryginalna fryzura na gali MTV VMA. Znów zadziwia!

Piosenkarka pokazała swój wyjątkowy look na rozdaniu nagród Emmy w Los Angeles, ale nie był to pierwszy raz, kiedy artystka pokazała naturalny skręt włosów. Kilka miesięcy wcześniej pozowała do magazynu Rolling Stone, gdzie również zdecydowała się na swobody, zupełnie naturalny wygląd.