Najlepszym sposobem na szybką odmianę wyglądu, bez drastycznych metamorfoz jest zrobienie grzywki. Każda kobieta chociaż raz dała się namówić na drobną i jednocześnie bardzo efektowną przemianę. Są też wielkie miłośniczki grzywek, które nie wyobrażają sobie innej fryzury. Właśnie dlatego do tego grona dołączyła Hailey Bieber.

Hailey Bieber wyznacza zaskakujący trend w jesiennym manicure

Modelka zdecydowała się na długą, lekko postrzępioną na końcach grzywkę w stylu boho. Swój nowy wygląd zaprezentowała na okładce jednego z modowych magazynu, a fryzjerem, który był odpowiedzialna za nowy wizerunek Hailey jest Panos Papandrianos. Podczas pracy nad nowym wizerunkiem gwiazdy, grzywka stała się jednym z najważniejszych elementów. Miała podkreślać kształt twarzy Hailey, a pasma opadające na czoło miały podkreślić pszeniczny, ciepły odcień blondu.

Hailey Bieber idzie w ślady Justina. Spójrzcie na jej piękne tatuaże

Oprócz grzywki w stylu boho, również luźne, zwiewne sukienki, szerokie swetry i kwiatowe wzory nawiązywały do lat 70. Niestety nie do końca wiadomo czy Hailey dała się namówić na małą zmianę fryzury czy jest to zwykłe podcięcie doczepionych pasm, ale w takim wydaniu modelka wygląda bardzo intrygująco. To świetna odmiana od wysokich kucyków, które nosi na co dzień.