Blond lob Hailey Baldwin stał się znakiem rozpoznawczym modelki. Wielokrotnie farbowany przybierał różne formy, jednak zwykle trzymał się pierwotnej wersji. Na najnowszej okładce japońskiego Vogue’a Hailey ma proste włosy do pasa. W takim wydaniu modelka podoba się fanom jeszcze bardziej! Naprawdę warto zobaczyć ją w nowej odsłonie.

Za długie pasma modelki odpowiedzialna jest stylistka fryzur Bryce Scarlet. Fani nie ukrywają zachwytu. W komentarzach dziękują fryzjerce, ponieważ to właśnie dzięki niej mogli zobaczyć swoją ukochaną gwiazdę w zupełnie innej odsłonie. Przez lata obserwowali odważne koloryzacje Hailey, jednak nigdy nie mieli możliwości zobaczyć jej w takim wydaniu.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN MA NIEBIESKIE WŁOSY! WYGLĄDA BOSKO!

Na super długie włosy, w ostatnim czasie, zdecydowało się wiele gwiazd, a wśród nich Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Rihanna oraz Ariana Grande. Oczywiście nie oznacza to, że każda z nas bez pomocy specjalisty może zdecydować się na podobną fryzurę.

Chciałabyś wyhodować tak długie włosy? Ważne, aby dbać o swoje pasma i stosować naturalne wspomagacze. Wymaga to rezygnacji ze stylizacji włosów na ciepło oraz stosowania odpowiednich produktów do pielęgnacji. Częste wizyty u fryzjera to podstawa. Regularne przycinanie końcówek przyspieszy wzrost włosów i sprawi, że będą wyglądały pięknie nawet podczas zapuszczania.

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJDŁUŻSZE WŁOSY W HISTORII JENNIFER LOPEZ! TYM RAZEM PRZESADZIŁA?!

Co wy na to?