Jeśli wydaje Ci się, że w 2018 roku nie masz ochoty na metamorfozę, przemyśl to jeszcze raz. Jeśli wydaje Ci się, że czasy #millenialpink przeminęły, musimy wyprowadzić Cię z błędu. W 2018 roku na ten kolor postawi nie tylko wiele gwiazd. Włosy w kolorze gumy balonowej przeżywają swój wielki renesans.

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻ GWIAZDY – HAILEY BALDWIN

Na noworoczną metamorfozę w kolorze pokolenia millenialsów postawiła między innymi modelka Hailey Baldwin! 1 stycznia opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego całkiem nowego looku. Wiele z Was z pewnością pomyśli, że to peruka, jednak po metamorfozie widziano ją również na plaży. Miała na sobie kostium w tym samym kolorze, co włosy.

Modelka pozostała przy swoim modnym lobie. Jej główna transformacja skupiła się wokół zmiany koloru. Być może jest to look stworzony na potrzeby najnowszej kampanii. Wkrótce się przekonamy, jaka jest prawda. Modelka dodaje sporą ilość zdjęć na Instagram, dlatego już nie możemy doczekać się, aby zobaczyć, co kryje się za tym fantastycznym kolorem.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN INSPIRUJE SIĘ STYLEM KYLIE JENNER? (FOTO)

Wkrótce zaprezentujemy Wam więcej inspiracji związanych z kolorem gumy balonowej. Kto wie, może i Ciebie czeka noworoczna metamorfoza?

Podoba się Wam?