Victoria Pedretti nie mogła wymarzyć sobie lepszego początku kariery – międzynarodową rozpoznawalność przyniosła jej już jedna z pierwszych ról, czyniąc z nieznanej absolwentki szkoły teatralnej prawdziwą gwiazdę. Wszystko za sprawą hitowej produkcji Netflixa – „Ty”, w której wciela się w postać Love Quinn.

Kolejny gwiazdor „Stranger Things” poddał się metamorfozie. Wybrał bardzo kontrowersyjne cięcie

Serial o psychopatycznym Joe Goldbergu i jego kolejnych romansach, dla których skłonny był nawet zabić, cieszy się ogromną popularnością na Netflixie, wyprzedzając nawet „Wiedźmina”. Nic więc dziwnego, że aktorzy wcielający się w główne postaci cieszą się rosnącym zainteresowaniem i uwagą fotoreporterów.

Metamorfoza Leighton Meester. Pojawi się w spin-offie „Plotkary”

Teraz Pedretti znów jest na językach za sprawą zaskakującej metamorfozy. Aktorka, którą do tej pory utożsamialiśmy z ciemnobrązowymi włosami, zdecydowała się na ich znaczące rozjaśnienie, dołączając tym samym do grona blondynek.

Kendall Jenner znów rozjaśniła włosy. Udana metamorfoza?

Nie wiadomo, czy nowy kolor włosów ma związek z jej przygotowaniem do trzeciego sezonu produkcji, czy zwykłą chęcią zmiany, ale pewne jest jedno – fani uwielbiają aktorkę w obu wydaniach.

Piękna
Kocham te włosy
<3 <3 <3

Udana metamorfoza?