Grzywki na naszych kanałach społecznościowych pojawiają się jako jeden z największych trendów nadchodzącej wiosny. Być może chodzi o symbole za wiosną stojące, być może o zwyczajną chęć metamorfoz po zimie. Możesz skusić się na własną grzywkę, ale ustalenie, jaka długość będzie dla ciebie odpowiednia, może być trudne.

Nowy trend na horyzoncie: Korean Air Bang – grzywka, której prawie nie widać

Struktura twarzy i kształt czoła to tylko niektóre kwestie, które należy wziąć pod uwagę w trakcie rozważań nad grzywką. Proste cięcia to ponadczasowy klasyk, ale grzywki w kształcie półksiężyca wychodzą na prowadzenie, jeśli chodzi o nadchodzące trendy. Wibracje lat 70., czyli półksiężycowe cięcia, będą idealnym rozwiązaniem pośrednim, ponieważ zawierają elementy  grzywki zarówno prostej jak i curtain.

Na taką fryzurę już postawiły Selena Gomez, Ariana Grande i Rocky Barnes. Grzywki te opadają na czoło, podobnie jak proste grzywki i są nieco dłuższe po bokach niż na środku. Tworzą zakrzywioną linię. Często ta grzywka będzie cięższa, idealna do grubszych włosów — nie martw się, nadal będzie działać dla cieńszych włosów. Poniżej znajdziesz najładniejsze inspiracje z mediów społecznościowych, które będą idealną motywacją do nadchodzącej metamorfozy.

Nie spodziewali się, że ich miesiąc miodowy będzie miał tak fatalny finał. Para została porzucona na oceanie

Sonda

Opalanie

Odważyłaś się kiedykolwiek obciąć włosy samodzielnie?