Trudno przewidzieć, które trendy we fryzjerstwie zostaną z nami na dłużej. Chyba żadna z nas jeszcze kilka lat temu nie spodziewała się, że to właśnie sombre będzie jedną z najpopularniejszych koloryzacji. Ta metoda łączenia odcieni skradła serca wielu kobiet, i nie ma w tym nic dziwnego, bo to świetny sposób na ukrycie odrostu i połączenie ciemniejszych pasm z jasnymi odcieniami blondu.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYSZ CO BELLA THORNE UŻYWA DO ROZJAŚNIANIA WŁOSÓW. TO NIE JEST KOSMETYK

I chociaż trudno byłoby przebić modę na sombre, to styliści włosów w tym sezonie proponują nam małą zmianę. Nie jest to jednak nic długotrwałego – glitterage to najnowszy trend stworzony specjalnie na letnie festiwale.

To pomysł, który wykorzystuje wielu stylistów fryzur, ale metoda stworzona przez Danielle Wade jest naprawdę imponująca.

Opublikowany niedawno film na jej instagramowym koncie już zebrał ponad 84 000 odsłon i stał się prawdziwym hitem.

To, co proponuje fryzjerka trudno nazwać koloryzacją. Co prawda używa takiej samej techniki jak podczas nakładania farby – rozdziela włosy na cienkie pasma i używa profesjonalnego pędzla, z tą różnicą, że zamiast pigmentu, wykorzystuje brokat!

ZOBACZ TEŻ: OTO KOLORYZACJE WŁOSÓW, KTÓRE SĄ STWORZONE DLA BOBA! WYGLĄDAJĄ REWELACYJNIE!

Jeśli szukasz czegoś, co odmieniłoby Twój wygląd zaledwie na kilka dni, to idealny pomysł. Ta stylizacja ma wielkie szanse stać się hitem nadchodzących festiwali! Możesz wypróbować błyszczących pasemek, które będą przenikać między włosami, albo zdecydować się na wyrazisty akcent na środku głowy.

Jak Wam się podoba?