Połowa lata za nami i chociaż nikt z nas nie chce jeszcze myśleć o zbliżającej się wielkimi krokami jesieni, już teraz pojawiają się nowe, jesienne trendy.

RUDY – TEN KOLOR POKOCHAŁY GWIAZDY!

Po wakacyjnych wariactwach wracamy powoli do spokojniejszych, ciemniejszych tonów. Kolory tęczy i jasne blondy ustępują miejsca rudościom, przywodzącym na myśl opadające liście – bo, trzeba przyznać, jesień mimo niższych temperatur zachwyca bogactwem kolorów.

Już od początku roku, rudości stopniowo zaczynały pojawiać się w koloryzacyjnych trendach – na mocne, burgundowe tony zdecydowały się między innymi Rihanna czy Zendaya. Tej jesieni królować będą jednak delikatniejsze odcienie, z ginger peach na czele.

ZENDAYA ZMIENIŁA FRYZURĘ! NIE UWIERZYCIE, JAK TERAZ WYGLĄDA!

Autorką trendu jest fryzjerka Megan Schipani, która pochwaliła się oryginalną koloryzacją na Instagramie. Zdjęcie szybko zyskało popularność wśród użytkowników aplikacji, którzy nie mogli ukryć zachwytu fryzurą.

Ginger peach ombre,bo tak nazwała koloryzację Schipani, jest połączeniem kilku kolorów – brązu i pastelowych odcieni mandarynki i brzoskwini. Oryginalne zestawienie dało naprawdę piękny, zmysłowy efekt i jesteśmy pewne, że szybko zyska grono naśladowców.