Poranki bywają ciężkie – budzik zadzwonił za późno, kawa nie pomaga się rozbudzić, a do tego włosy zupełnie nie chcą się ułożyć. Szczególnie ta ostatnia rzecz bywa wyjątkowo irytująca. Na całe szczęście istnieją pewne sprawdzone sposoby, dzięki którym ujarzmisz każdy niesforny kosmyk, a fryzura będzie gotowa w kilka minut.

Zapomniałaś umyć włosy wieczorem, a rano nie ma na to czasu. Na dodatek suchy szampon właśnie się skończył? Każda z nas zaliczyła kiedyś taką wpadkę. Pierwszym ratunkiem, kiedy do wyjścia z domu masz zaledwie kilak minut jest szybka zmiana miejsca, gdzie zazwyczaj robisz przedziałek. Ten szybki trik doda włosom odrobiny objętości i odbije je od nasady.

ZOBACZ TEŻ: CUDOWNE FRYZURY Z APASZKĄ W ROLI GŁÓWNEJ. 6 DZIEWCZĘCYCH STYLIZACJI

Innym sprawdzonym sposobem jest fryzura typu Half-up, a jedyne co musisz zrobić to zebranie włosów z góry i spięcie ich w luźny koczek lub związanie ozdobną gumką. Resztę pasm możesz zostawić luźno opadających na ramiona.

Jeśli masz trochę więcej czasu możesz chwycić lokówkę lub prostownicę i zrobić delikatne fale. Skoncentruj się głównie na górze, by włosy nabrały objętości od nasady.

Dodatki do włosów to doskonały pomysł, który pomoże zamaskować brak czasu. Możesz wybrać satynową opaskę albo wstążkę, którą wpleciesz w warkocz lub koczek.

Fryzura, która pomaga ujarzmić niesforne pasma, a przy okazji jest mega prosta w wykonaniu to bąbelkowe warkocze. Ich wykonanie jest banalne – potrzebujesz tylko kilku gumek i gotowe.