Jeżeli tak samo jak my kochacie warkocze, ten news jest dedykowany specjalnie dla Was. Zaplecione w warkocz włosy wyglądają bardzo dziewczęco, dodają każdej kobiecie uroku i wdzięku. Taka fryzura jest również bardzo wygodna, włosy nie opadają nam na twarz i nie przeszkadzają w ciągu dnia. Mamy dla Was kilka propozycji fryzur. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ TEŻ: JAK ZROBIĆ WARKOCZ KORONĘ W STYLU BEYONCE?

fryzury z warkoczem krok po kroku

Jak powszechnie wiadomo – YouTube to prawdziwa skarbnica wiedzy. Najłatwiej jest nauczyć się wykonywania poszczególnych fryzur poprzez oglądanie filmików, na których krok po kroku pokazane są kolejne czynności. Przygotowałyśmy dla Was kilka tutoriali, z których dowiecie się co i jak. Trochę praktyki (a jak wiadomo – praktyka czyni mistrza) i pozornie skomplikowana fryzura zajmie Wam nie więcej niż kilka minut.

warkocz dobierany

Warkocz dobierany nazywany jest również warkoczem francuskim lub francuzem. W tej fryzurze zaplatanie rozpoczyna się od wierzchołka głowy, a do początkowo cienkich pasm dobiera się coraz grubsze. Splot francuski charakteryzuje się tym, że pasma włosów wplatane są w warkocz od góry. Jak go zrobić? Obejrzyjcie poniższe filmiki.

fryzury z warkoczem dobieranym

Mimo tego, że warkocz dobierany już sam w sobie robi duże wrażenie i jest świetną fryzurą, to istnieje wiele modyfikacji. Jeżeli więc zwykły splot wydaje Wam się nudny, mamy dla Was kilkanaście propozycji na uczesanie z francuzem z roli głównej.

warkocz duński

Warkocz duński jest określany również jako warkocz holenderski. Jest to nic innego, jak odwrócony warkocz francuski. Pasma włosów wplatane są od dołu, dzięki czemu powstaje charakterystyczny wypukły splot. Na poniższym filmiku dokładnie zaprezentowano technikę, natomiast drugie video to mała wariacja na temat tego uczesania.

fryzury ślubne z warkoczem

Już od jakiegoś czasu warkocze są bardzo modne wśród panien młodych. Nie ma w tym nic dziwnego, jak już wspominałyśmy, taka fryzura jest bardzo kobieca, a dobrze zrobiona wytrzyma w idealnym stanie całą noc, a nawet i następny dzień. Jest to więc nie tylko piękne, ale i bardzo praktyczne rozwiązanie. Taka fryzura idealnie pasuje do sukni ślubnej w romantycznym stylu.

Fryzury z warkoczami (FOTO)
Foto: L`Oréal Professionnel

Lubicie warkocze? Który z nich jest Waszym ulubionym?