Moda na mocno zaznaczone kości policzkowe powoli odchodzi w zapomnienie. W miejsce konturu pojawia się lekki róż, który dodaje dziewczęcego wdzięku. Ale jeśli chcesz optycznie wysmuklić twarz, z pomocą przychodzi odpowiednio dobrana fryzura. I wcale nie musi to być drastyczne cięcie. Czasem wystarczą lekkie zmiany, nowy sposób stylizacji włosów, by twarz wyglądała na szczuplejszą.

Najlepszym przykładem są fryzury gwiazd. Wystarczy przyjrzeć się w jaki sposób na co dzień stylizują włosy i wprowadzić kilka małych zmian w swoim codziennym wyglądzie.

COURTENEY COX POKAZAŁA JAK WYGLĄDA BEZ MAKIJAŻU

Sposobów na wyszczuplenie okrągłej twarzy jest wiele. Chrissy Teigen ma swój własny patent na to, by nieco wysmuklić rysy twarzy. Modelka często wybiera klasyczną sztuczkę – nosi długie, pofalowane włosy. Lekki skręt zaczyna się mniej więcej tuż przy linii brody.

Gwiazdą, która ma okrągłą twarz jest Selena Gomez. Piosenkarka bardzo często stosuje trik związany z upięciem. Wystarczy wypuścić po obu stronach twarzy dłuższe, lekko podkręcone pasma, a resztę włosów spiąć w koczek. W ten sposób twarz optycznie się wydłuża.

Aktorka znana z serialu Współczesna rodzina Sarah Hyland często stylizuje włosy w podobny sposób, ale zamiast przedziałka na środku, przesuwa go nieco w bok. Sztuczka z lekko podkręconymi pasmami okalającymi twarz, pozostaje ta sama.

WIELKA METAMORFOZA SYLWII GRZESZCZAK. MA TERAZ BARDZO JASNE WŁOSY!

Kolejną gwiazdą jest Priyanka Chopra. Jej sztuczka jest prosta, a zarazem bardzo efektowna. Cały sekret tkwi w odpowiednim cięciu. Zamiast długich, prostych pasm o jednakowej długości, aktorka stawia na lekkie cieniowanie.

Jedną z gwiazd, które są znane z zamiłowania do krótkich fryzur jest Michelle Williams. Aktora często wybiera mocne cięcia, a rysy twarzy wyszczupla za pomocą lekko postrzępionej grzywki zaczesanej na bok.

CELINE DION W CZARNYCH WŁOSACH. TAKIEJ ZMIANY NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ