Wygładzone, proste włosy i delikatne beach waves to trendy w stylizacji włosów, które królują niezmiennie już od kilku sezonów. To też jedne z najprostszych sposobów na szybką i efektowną stylizację włosów. Powrót lat 90. Sprawił, że również w świecie fryzur pojawiło się kilka nowych propozycji, a jedną z nich w szczególności pokochały hollywoodzkie gwiazdy.

Kristen Stewart eksperymentuje z fryzurą. Postawiła na niecodzienny kolor

Elementem fryzury, który nawiązuje do, znów szalenie modnych, lat 90. są lekko wywinięte na zewnętrzną stronę pasma. To alternatywa do perfekcyjnie prostych włosów, która jeszcze kilkanaście lat temu była jednym z najpopularniejszych sposobów stylizacji. Teraz powraca w nowej odsłonie, a jej największymi miłośniczkami stały się już takie gwiazdy jak: Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Kylie Jenner czy też Sophie Turner.

Cudne upięcia włosów. To najmodniejsze fryzury na nadchodzącą jesień

Wywinięte końcówki włosów to jeden z wiodących trendów tej jesieni. Możesz wybrać wysoki, gładko zaczesany kucyk w stylu retro lub postawić na rozpuszczone pasma z ozdobną spinką wpiętą tuż obok schroni – w obydwu przypadkach nie zapomnij wystylizować kosmyków i wywinąć ich na zewnętrzną stronę. To mały, niepozorny element, który w tym sezonie gra główną rolę wśród fryzur.