Może być milion ściśle określonych zasad królewskich, których Meghan Markle będzie musiała przestrzegać, po ślubie, ale jeśli chodzi o ślubną fryzurę, aktorka będzie miała całkowicie wolny wybór. W końcu nie będzie musiała podporządkowywać się królewskim regułom, a to oznacza naprawdę duże pole do popisu.

Brytyjska projektantka ślubna Caroline Castigliano twierdzi, że w dniu ślubu panny młode mogą robić to, co uważają za stosowne. Oznacza to, że Meghan może iść do ślubu w związanych włosach, a ściśle rzecz ujmując w koku upiętym w połowie głowy. Ekspertka zdradza, że być może będzie to nisko upięty warkocz lub fale.

ZOBACZ TEŻ: ZOBACZ, JAK ZMIENIŁA SIĘ MEGHAN MARKLE OD 2006 R. POKAZUJEMY JEJ METAMORFOZĘ!

Kiedy Kate Middleton poślubiła księcia Williama w 2011 roku, zdecydowała się na klasyczne upięcie połączone z romantycznymi falami. W jednym z wywiadów ślubny fryzjer Kate, Richard Ward, powiedział, że księżna miała prawo głosu we wszystkich decyzjach.

Catherine była bardzo zaangażowana w wybór swojej ślubnej stylizacji, a fryzura była oparta na jej osobistych preferencjach– powiedział Ward.

Według Caroline Castigliano Meghan wybierze fryzurę, która będzie przypominała look jej przyszłej szwagierki. Najprawdopodobniej upięty z połowy włosów kok będzie podstawą dla tiary, z której będzie opadała delikatna woalka.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE W SUKIENCE, KTÓRA ŁAMIE KRÓLEWSKĄ ETYKIETĘ?

Biorąc pod uwagę fakt, że Meghan już nie raz łamała królewskie zasady, zwłaszcza jeśli chodzi o stylizacje i fryzury, to co zaprezentuje podczas ślubu, będzie szeroko komentowane w mediach. Niezależnie od tego, jaką fryzurę wybierze, z pewnością znajdzie się ona w wielu katalogach z inspiracjami fryzur ślubnych.