Szukasz pomysłów na zmianę fryzury na nadchodzący rok? Zarówno w trendach modowych, jak i we fryzjerstwie rządzi minimalizm i elegancka prostota. Sięgamy do lat 20. i czerpiemy inspirację z klasycznego cięcia, które pokochały kobiety na całym świecie. To ponadczasowy wybór, który wygląda świetnie i sprawdzi się zarówno dla posiadaczek falowanych, kręconych i prostych włosów. Modna fryzura na 2021 rok? Postaw na to eleganckie cięcie.

Velvet nails – cudny manicure na święta, który pasuje do każdej stylizacji

Bob, bo o tym cięciu mowa stał się niesamowicie popularną fryzurą już jakiś czas temu. Już od kilku sezonów rządzi we fryzjerskich trendach. Od samego początku powstało wiele różnorodnych wersji. Asymetryczne, do ramion, bob A-line, Power Bob i krótki zmysłowy French Bob.  Nasuwa się więc pytanie który wariant wybrać?

Modna fryzura na 2021 rok – midi bob

Olejowanie włosów na ciepło – maksymalna regeneracja i mocne odżywienie włosów

W nadchodzącym roku to midi bob będzie święcił triumfy. Proste, eleganckie cięcie sięgające do szyi nada włosom lekkości i objętości. Cała sztuczka polega na tym, aby końcówki włosów lekko muskały ramiona. W ten sposób wyeksponujesz ramiona i odsłonisz dekolt i obojczyki. To zmysłowa długość, która odświeży Twój wygląd. Doda kobiecego uroku i sprawi, że pasma będą układać się swobodnie, a efekt czesany wiatrem, tępe cięcie i swobodna, naturalna faktura to coś, co będziemy oglądać podczas zbliżających się miesięcy.