Odrosty pojawiające się kilka tygodni po farbowaniu zwykle uważane są za wielką gafę. Dla wszystkich leniwych dziewcząt mamy dobrą informację! Odrosty w końcu stały się modne. Według fryzjera Jason’a Hogan’a, stylistę celebrytów i bliskiego współpracownika w Josh Wood Atelier w Londynie, odrosty będą hitem nadchodzącej wiosny.

Jak ten dość niezwykły trend tłumaczy stylista? Odrosty z pewnością będą jednym z największych trendów w koloryzacji włosów. Zawsze uwielbiałem subtelne odrosty, które obserwowałem u pięknych blondynek. Właśnie to zainspirowało mnie do stworzenia nowego trendu w koloryzacji.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID ZMIENIŁA FRYZURĘ! TO NAJMODNIEJSZE CIĘCIE NADCHODZĄCEJ WIOSNY!

Technika, którą stosuje kolorysta, nie jest popularnym balayagem lub ombre. To raczej wielowymiarowa, nowoczesna technika tak zwanego blondingu, która pozostawia mały, subtelny cień na czubku głowy. Taka metoda daje bardziej naturalny efekt.

Koloryzacja instagram roots została zaprojektowana z myślą o jasnych blondynkach. Dodaje nieco ciemniejszego koloru między kolorem podstawowym a wybranym blondem. Jason radzi, by kobiety szukały inspiracji u Margot Robbie i Jennifer Lawrence.

ZOBACZ TEŻ: NINA DOBREV POKAZAŁA NOWĄ FRYZURĘ! ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW PO BOBIE MOŻE BYĆ PIĘKNE!

Polubicie koloryzację instagram roots?

Fryzjer Margot Robbie promuje trend, którego nienawidzą kobiety! Będzie hitem?

Fryzjer Margot Robbie promuje trend, którego nienawidzą kobiety! Będzie hitem?