W trendach coraz głośniej przebija echo lat 70. – po spodniach dzwonach oraz kwiecistych i psychodelicznych printach teraz przyszedł czas na fryzury i upięcia włosów inspirowane tą niesamowitą dekadą. Zaraz obok shaggy hair pojawia się kolejna, piękna propozycja. Jest nią French Disco.

Odmieniona Natasza Urbańska! Na taką fryzurę nie decyduje się każdy. Shaggy hair w jej wydaniu wygląda bosko!

French disco – fryzura inspirowana latami 70.

To lekka, pełna objętości fryzura inspirowana kolorowymi latami 70. oraz francuskim stylem. Jej wykończenie jest bardzo naturalne i swobodne. A wszystko opiera się tutaj na delikatnym podkręceniu pasm.

Dużą rolę odgrywa tu również grzywka w stylu curtain bangs, która dodaje całości zalotnego, nonszalanckiego charakteru. To coś bardziej swobodnego niż klasyczny francuski bob. Pasma nie są perfekcyjnie wygładzone, ale wyglądają zupełnie tak, jakby były czesane wiatrem. Delikatny, ale wciąż kontrolowany nieład przywołuje ducha szalonej dekady lat 70.

Bob z francuską grzywką. Najmodniejsze inspiracje na wiosenne porządki na głowie po lockdownie

Pasma są delikatnie podkręcone, pełne objętości z bujną grzywką okalającą twarz. Oto przepis na modny wygląd tej wiosny. Fryzura jest dedykowana przede wszystkim dla osób o półdługich i długich włosach, ale jeśli twoje pasma sięgają do obojczyka również możesz dodać im pełniejszego wyrazu – wystarczy, że wysuszysz je na okrągłej szczotce, dodasz odrobinę pudru zwiększającego objętość oraz zakręcisz w delikatne fale. Tyle wystarczy, by odtworzyć ten nieśmiertelny trend.

Jak Wam się podoba?

Sonda

Fryzura French Disco

Podoba Ci się fryzura French Disco?