Florence Pugh zadebiutowała na Met Gali 2023 w nowej fryzurze. Pojawiła się na wysadzanym gwiazdami czerwonym dywanie w wyszukanym nakryciu głowy Valentino, które odsłoniło jej świeżo ogoloną głowę. Pugh szła po czerwonym dywanie w białej sukni z głębokim dekoltem i odsłaniającym wycięciem z dużą czarną kokardą. Miała na sobie również biżuterię od Tiffany & Co. – ale jej ogromne nakrycie głowy przykuło całą uwagę.

Florence Pugh w krótkich spodenkach na gali rozdania Oscarów 2023

27-letnia aktorkzostała nazwana nową gwiazdą domu mody zaledwie w zeszłym tygodniu i w wywiadzie dla „New York Timesa” zdradziła, jak będzie wyglądać na gali. „Jest duże, ale my lubimy duże, prawda?” zapytała dyrektora kreatywna Valentino, Pierpaolo Piccioli, dodając, że w Met Gali „chodzi o to, by być tak odważnym, jak to tylko możliwe”.

„Za każdym razem, gdy wychodzę w dowolnej sukience, jest to wersja mnie, z której jestem naprawdę dumna. Więc nie ma znaczenia, że ludziom niekoniecznie się to podoba. Nie sądzę, że cokolwiek, co robię, musi być kochane w 100 procentach. Rzeczy podlegające dyskusji są dobre. To znaczy, że ludzie są zainteresowani”, powiedziała aktorka.

Florence Pugh

6 sposobów, by spalić dodatkowe kalorie… bez wizyty na siłowni

Sonda

Trzeszczące kolana

Borykasz się z trzeszczącymi kolanami?