Fryzjerów można podzielić na dwa typy. Rzemieślników, którzy po prostu wykonują swoją pracę, cenią klasyczne metody i sprawdzony efekt. Ale zdarzają się także wielcy artyści, którzy stylizację włosów podnoszą do rangi sztuki. On na pewno należy do tej drugiej grupy.

Herbata Mleczna to nowa przepiękna koloryzacja włosów dla brunetek

Dla niektórych może to być spore zaskoczenie, ale mówimy o mężczyźnie i to z dalekiego Libanu. Nazywa się Mounir i jest jedną z największych gwiazd fryzjerstwa na Bliskim Wschodzie. Prowadzi sieć uznanych salonów, a także popularne konto na Instagramie, które obserwuje już ponad 5,5 mln fanów jego talentu. Niesamowita jest technika jego pracy.

 

Farbowanie włosów nie wydaje się specjalnie fascynujące, ale Mounir robi to w tak wyjątkowy sposób, że można podziwiać go godzinami. Ekspert stosuje teoretycznie dziwaczne metody, które finalnie dają spektakularny efekt.

Ginger peach – ta koloryzacja będzie hitem jesieni!

To prawdziwy mistrz koloryzacji, który wciąż poszukuje odcienia idealnego. Tego nie da się osiągnąć bez odwagi i fantazji, na co najlepszym dowodem są chociażby włosy tych dwóch klientek. Chciałabyś mieć coś takiego na głowie?

Fani są wręcz zahipnotyzowani jego pracą. W komentarzach regularnie pojawiają się głosy, że marzą o wizycie u Mounira. Niektórzy są w stanie przelecieć tysiące kilometrów, byle tylko oddać się w jego sprawne ręce.