Ewa Chodakowska jakiś czas temu rozważała, co mogłaby zrobić z włosami i jaką fryzurę wybrać. W poszukiwaniu inspiracji zwróciła się do swoich fanów, którzy poradzili jej powrót do naturalnego koloru. Jak sądzicie, czy jedna z najbardziej popularnych trenerek w Polsce posłuchała tej rady? Efekty metamorfozy możemy podziwiać na Instagramie!

Dwukolorowe włosy Belli Hadid. Modelka postawiła na oryginalną fryzurę

Koniec z rozjaśnianiem włosów?

Ewa Chodakowska wyznała, że odkąd zaczęła stosować naturalne produkty pielęgnacyjne do włosów, które wzbogaciły dodatkowo jej zdrowy tryb życia, włosy rosną jej bardzo szybko. Przez to musiałaby rozjaśniać je regularnie, przynajmniej raz w miesiącu. Właśnie dlatego zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie – powróciła do naturalnego koloru włosów! To koniec z obciążaniem włosów i comiesięcznym odświeżaniem jasnego blondu. Jesteście ciekawe, jak teraz wygląda? Cały przebieg wizyty został dokładnie opisany na Instagramie, a na profilu gwiazdy już pojawiło się zdjęcie z efektem końcowym!

5 zaskakujących powodów, w wyniku których możemy tracić włosy

Chodakowska źródło: instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska w naturalnym kolorze włosów

Trenerka niegdyś miała krótkie i ciemne włosy, które z czasem zaczęła rozjaśniać na bardzo jasny blond. Wieloletnie rozjaśnianie nie służy kondycji pasm, które szybko stają się łamliwe, osłabione, cieńsze i wysuszone. Dlatego właśnie Ewa Chodakowska posłuchała rady swoich fanów i powróciła do ciemnego koloru! Jest on jedynie delikatnie przeplatany jaśniejszymi pasmami. Trenerka zdecydowała się także na podcięcie końcówek. Na włosy zamiast farby został nałożony toner, który z czasem będzie się wypłukiwał.

„Uciachałam tak z cztery centymetry. Nie. Nie nakładałam farby. To tylko toner. Daję włosom odpocząć. Niech rosną do pasa” – dała znać swoim fanom Ewa.

Co sądzicie o tej metamorfozie?