Wakacyjne metamorfozy gwiazd trwają w najlepsze. Jeszcze do niedawna za jedną z najbardziej spektakularnych zmian wizerunku uważany był krótki bob Kim Kardashian, ale nie na długo, bo już kilka dni później również Kaia Gerber zdecydowała się na bardzo mocne cięcie. A do grona zwolenniczek krótkich włosów dołączyła również Emily Ratajkowski.

Modelka zaprezentowała nową fryzurę na gali Tony Awards. Jej nowy wygląd był utrzymany w retro stylu, łącznie z nową fryzurą i bardzo kobiecą kreacją od samego Michaela Korsa.

NIEZWYKŁA METAMORFOZA UCZESTNICZKI 1 EDYCJI PROJEKT LADY

Emily zdecydowała się na krótkiego boba, który dodał jej włosom objętości i lekkości. Zazwyczaj kiedy gwiazdy prezentują się w tej fryzurze wybierają efekt szklanych włosów, perfekcyjnie ułożonych i błyszczących. W takim stylu uwielbia nosić go m.in. Irina Shayk i Charlize Theron.

Modelka zdecydowała się pójść w nieco inną stronę i zamiast gładko zaczesanych wybrała lekko opadające pasma zaczesane na jeden bok.

ANNE HATHAWAY NOSI FRYZURĘ Z LAT 70. KOLEJNE GWIAZDY PÓJDĄ W JEJ ŚLADY?

Emily często lubi zwodzić swoich fanów publikując zdjęcia w blond, a nawet różowych włosach, co w rezultacie okazuje się być tylko chwilową zmianą stworzoną przy pomocy peruk. Ciekawe czy tak jest też tym razem.

Emily Ratajkowski też skusiła się na to cięcie. Ma teraz bardzo krótkie włosy

Emily Ratajkowski też skusiła się na to cięcie. Ma teraz bardzo krótkie włosy