Tego lata na metamorfozę zdecydowało się mnóstwo celebrytek. Masowo zmieniają kolory włosów, przycinają pasma i stawiają na zupełnie inny makijaż. Nic dziwnego lato to idealny czas na zmianę wizerunku. Na eksperyment z włosami zdecydowała się również aktorka Elle Fanning. I ona zapragnęła poczuć na własnej skórze, jak to jest nosić kolor gumy balonowej.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE! CARDI B ZAFARBOWAŁA WŁOSY POD KOLOR SWOJEGO LAMBORGHINI!

Aktorka pożegnała się z blondem i udokumentowała to na Instagramie. Księżniczka gumy balonowej– brzmi podpis pod zdjęciem. Sekcję komentarzy zalano pozytywnymi opiniami. Fani są zachwyceni metamorfozą aktorki. Nic dziwnego. Pastelowo- różowy kolor pasuje do jej karnacji wręcz idealnie. Zwróćcie uwagę, że włosy u nasady są dużo ciemniejsze.

Przypominamy, że za wylansowaniem mody na odrosty stoi fryzjer Margot Robbie. Niegdyś znienawidzone przez kobiety wracają do łask. Widać to na każdej kolejnej koloryzacji gwiazd. Czy po Elle Fanning możemy spodziewać się kolejnej koloryzacji? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne: kolor millenialsów jeszcze przez długie miesiące będzie królował w salonach fryzjerskich na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ: MARZYSZ O PRZEPIĘKNYM TRÓJWYMIAROWYM KOLORZE? WYPRÓBUJ SHADOW HAIR!

Podoba się Wam?

Princess Bubblegum

Post udostępniony przez Elle Fanning (@ellefanning)