Efekt mokrych włosów wkradł się na wybiegi już rok temu, ale do dziś wiedzie prym w kwestii hollywoodzkich fryzur widywanych na czerwonych dywanach. Fryzura tworzy nonszalancki, artystyczny look, ale sprawdza się również na co dzień. Uwielbiają ją gwiazdy, influencerki i styliści. Zamiast kolejny dzień związywać włosy w kucyk postaw na fryzurę , którą będzie widać z daleka!

Wet hair zawsze prezentuje się niezwykle efektownie. Pod warunkiem, że wiemy jak uzyskać taki rezultat. Niestety nieumiejętne wykonanie uczesania może doprowadzić do dramatu. Żadna z nas nie chce stworzyć efektu włosów przetłuszczonych!

ZOBACZ TEŻ: FRYZURY DLA CIENKICH WŁOSÓW – EFEKTOWNY KOCZEK [VIDEO]

Jedną z gwiazd, która wie, jak uzyskać efekt mokrych włosów jest Shay Mitchell, która podczas premiery nowego show telewizyjnego wyglądała wręcz obłędnie. Seksowna satynowa sukienka i wet hair komponowały się rewelacyjnie. Jak wykonać taką fryzurę?

Stylizację przeprowadzamy na świeżo umytych włosach, tylko wtedy ma ona sens i tylko wtedy będzie udana. Nałóż na włosy produkt, który pomoże ci bardzo dokładnie rozczesać włosy. Teraz zaaplikuj wybrany kosmetyk (przegląd produktów na kolejnych podstronach), przeznaczony specjalnie do uzyskania efektu `wet hair`. Zaczesz włosy do tyłu i poczekaj aż wyschną.

ZOBACZ TEŻ: FRYZURY IDEALNE NA LATO – KILKA PROPOZYCJI NA UPAŁY (VIDEO)

Spróbujecie?

TCA’s today were just PEACHY 🍑

Post udostępniony przez Shay Mitchell (@shaymitchell)