Edyta Pazura postanowiła całkowicie odmienić swoją fryzurę! Gwiazda pokazała się w uczesaniu, w którym dawno nie mieliśmy okazji jej oglądać – przedłużyła włosy, a efekty metamorfozy opublikowała na swoim InstaStory. Jak wygląda w nowym uczesaniu? Zobacz koniecznie – naszym zdaniem wygląda fenomenalnie! Przedłużenie włosów dodało jej uroku.

Edyta Pazura chwali się swoim domkiem na Warmii. „Kiedy byłam młoda, nie znosiłam tego miejsca”

Edyta Pazura uwielbia naturalność

Gwiazda słynie z tego, że ma do siebie ogromny dystans, nie obawia się pokazywać swoich naturalnych zdjęć, nieprzerobionych w programach graficznych oraz bez makijażu. Do tej pory raczej nie mieliśmy okazji oglądać jej w długich fryzurach – na co dzień wybierała krótsze uczesania, które sięgały jej ramion. Tego typu ścięcia są bardzo praktyczne i łatwe w układaniu. Wygląda na to, że tym razem postanowiła zaszaleć i zafundować sobie przedłużanie włosów. W takim looku prezentuje się zupełnie inaczej!

Kornelia Głaszcz z „Hotelu Paradise 3” przeszła prawdziwą metamorfozę. Pokazała nagranie, na którym ważyła 13 kg więcej

Przedłużanie włosów źródło: instagram.com/edyta_pazura
Przedłużanie włosów źródło: instagram.com/edyta_pazura

Kondycja włosów ujawnia niektóre choroby. Na co szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę podpowiada trycholog.

Przedłużanie włosów: Edyta Pazura ma nową fryzurę

Żona Cezarego Pazury postanowiła całkowicie odmienić swój wizerunek. Wybrała się do fryzjera, a efektami od razu pochwaliła się na InstaStory. Celebrytka postawiła na przedłużanie włosów, dzięki czemu mamy szansę zobaczyć ją w o wiele dłuższych włosach niż nosiła do tej pory. Patrząc na jej zdjęcie, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że upięte długie włosy dodają jej uroku! Edyta Pazura tym razem zmieniła jedynie długość pasm, pozostając przy swoim kolorze, czyli jasnym blondzie. Jak Wam się podoba zmiana? Waszym zdaniem na plus?