Warkocze to jeden z fryzurowych trendów, który jest na topie praktycznie od zawsze. W ciągu ostatnich lat znowu przybrał na sile, wszystko przez popularność stylu boho, którego nieodłącznym elementem są właśnie warkocze. Pozostajemy w temacie i przychodzimy do Was dzisiaj z tutorialem, który podbija Instagram. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: TRENDY FRYZJERSKIE NA WIOSNĘ/LATO 2017 OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL

Jeżeli spodziewacie się zwykłego (nudnego) warkocza to jesteście w błędzie. Blogerka urodowa z Seattle, Camelia Katoozian, znana na Instagramie jako @cameliakatoozian, postanowiła zaprezentować światu swoją wariację na temat tej fryzury. Warkocz z 7 pasm? Brzmi imponująco!

Szybko okazuje się, że efektowna fryzura nie jest wcale taka trudna w wykonaniu. Blogerka podzieliła włosy na 7 pasm. Zaplotła 2 normalne warkocze, które przedzielone zostały siódmym niewykorzystanym pasmem. Okazuje się, że pasmo wcale nie jest zapominane. Dziewczyna połączyła nim dwa powstałe chwile wcześniej warkocze.

Efekt? Imponująca fryzura! Gdybyśmy nie widziały tutorialu to z pewnością zastanawiałybyśmy się, jak to jest zrobione… A to wbrew pozorom nie jest takie trudne!

Warto wspomnieć, że filmik w 3 dni obejrzało ponad 3 miliony osób. Czyżby zapowiadał się nowy fryzurowy trend?

ZOBACZ: 5 FRYZUR, O KTÓRYCH TRZEBA ZAPOMNIEĆ WRAZ Z NADEJŚCIEM NOWEGO ROKU

Jak Wam się podoba?