Katherine Heigl to aktorka, której sławę przyniosły role w komediach romantycznych. Jest też znana z wcielenia się w jedną z głównych postaci serialu Chirurdzy. Mimo że gwiazda ma na swoim koncie wiele aktorskich przygód, to jednak jej wizerunek pozostał niezmienny na przestrzeni lat.

Aktorka przyzwyczaiła swoich fanów do określonego wyglądu. Zazwyczaj nosi delikatny makijaż i długie blond włosy. W takim wydaniu widzowie mogli oglądać ją grającą serialową postać Dr Isobel Stevens oraz w wielu innych produkcjach filmowych.

Dark Purple Hair: przepiękna inspiracja na koloryzację włosów

Niestety tak subtelny wizerunek to już przeszłość. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym nie ma nawet śladu po jej pszenicznych, jasnych włosach. Blond pasma zamieniła na bardzo ciemny, kasztanowy brąz.

Nowy kolor włosów to rezultat przygotowań do nowej produkcji Netflixa. Katherine ma zagrać w serialu Firefly Lane, a nowa rola wymaga od niej drastycznej zmiany wizerunku. Mamy jednak nadzieję, że aktora zaraz po skończeniu zdjęć powróci do dawnego koloru, który o wiele bardziej pasuje do jej delikatnej urody.

Wielka metamorfoza Charlize Theron. Wybrała bardzo krótkie cięcie