Dove Cameron uwielbia bawić się swoim wizerunkiem. Gwiazda eksperymentowała już z różnymi odcieniami włosów. Aktorka nie stroni od odważnych, oryginalnych kolorów również jeśli chodzi o makijaż.

W ostatnim czasie aktorka zaskoczyła swoich fanów, wybierając uroczą koloryzację w odcieniu pastelowego różu. To jednak nie jedyna niespodzianka, którą dla nich przygotowała. Jej intrygujące eksperymenty z fryzurami sięgają znacznie dalej. Aktorka ma na swoim koncie ma już intensywne fioletowe, a nawet niebieskie pasma.

Dove Cameron w najbardziej stylowym mani sezonu. To prawdziwy hit

Koloryzacja w odcieniu Cotton Candy Hair najwidoczniej bardzo przypadła do gustu aktorce i najwyraźniej nie chce z niej rezygnować. Pastelowy róż świetnie pasuje do jej delikatnej urody, a jedyną zmianą na jaką zdecydowała się w ostatnim czasie jest mocne przedłużenie pasm. Wcześniej sięgały lekko przed ramiona, teraz ich długość jest naprawdę imponująca.

Aktorka ma teraz włosy, które sięgają aż do pasa. W tej fryzurze Dove wygląda zachwycająco, dlatego mamy nadzieję, że pozostanie przy tej długości i kolorze na dłużej.

Dove Cameron już nie jest blondynką. Zdecydowała się na najmodniejszą koloryzację tego lata