Dove Cameron (24 l.) przyzwyczaiła fanów, do częstych eksperymentów ze swoim wizerunkiem. Aktorka może pochwalić się delikatną urodą, przez co nie wszystkie metamorfozy do niej pasują. Teraz opublikowała najnowsze wideo, na którym pokazała się w innym kolorze włosów, niż jasny blond. Fani w pierwszej chwili jej nie rozpoznali. Jak teraz wygląda? Zobaczcie sami.

Dove Cameron już nie jest blondynką. Zdecydowała się na najmodniejszą koloryzację tego lata

Dove Cameron pożegnała swoje jasne blond włosy 

Dove Cameron wylansowana przez Disney’a, jest teraz najpopularniejszą idolką wszystkich nastolatek. Młodziutka i zdolna aktorka wiele razy udowodniła, że uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Bardzo często zmiania kolory włosów i uczesania. Miała już na głowie jasne pastele, róże, czy niebieskie odcienie.

Tym razem opublikowała na Instagramie (gdzie podgląda ją prawie 36 mln. Internautów) zdjęcie, na którym pozuje w lustrze w …czarnych włosach. Po jej delikatnym blondzie nie ma nawet śladu.

W tak ciemnych włosach jej twarz zaraz zyskała innego wyrazu, wygląda dojrzalej i bardziej poważnie. Jako blondynka była przyrównywana do aniołka, przez swoją delikatną i eteryczną urodę. W ciemnych włosach zdecydowanie wygląda drapieżniej.

Dove Cameron lansuje modę na wiosenny makijaż oczu. Te dwa kolory będą hitem!

Aktorka uspokoiła fanów, nie przefarbowała włosów, tylko udostępniła wspomnienie z czasów, gdy była niemalże kruczo czarna.

Throwback – podpisała zdjęcie aktorka

Fani pod zdjęciem nie szczędzili jej pochlebstw, chociaż część z nich napisała, że woli ją w jasnych włosach.

Jesteś przepiękna.
Wow
Prawdziwa piękność – czytamy w komentarzach

Dove mimo młodego wieku, miała na głowie najróżniejsze kolory. Jesteśmy ciekawi, co wymyśli następnym razem.

Jak Wam się podoba aktorka w ciemnych włosach?