Dove Cameron słynie ze swojej delikatnej, dziewczęcej urody. Jednakże teraz postanowiła zaskoczyć wszystkich fanów i zaszaleć ze swoim wizerunkiem. Zobacz, na jakie zmiany postawiła! Wygląda fenomenalnie, chociaż z pewnością musimy przyzwyczaić się do takiego wyglądu gwiazdy.

Marchewkowa kuracja dla pięknych włosów i zdrowej, promiennej skóry – poznaj wszystkie zalety

Dove Cameron

Dove jest znaną piosenkarką i aktorką, która swoją karierę rozpoczęła od produkcji Disneya. Przez wiele lat współpracy stała się jedną z twarzy marki. Najwięcej fanów przyniósł jej serial „Liv i Maddie”, w którym zagrała główne role, a drzwiami do ogromnej kariery była produkcja „Następcy”. Gwiazda obecnie ma 25 lat, a jej kariera wciąż nabiera tempa! Jako dziecięca gwiazda przyzwyczaiła swoich fanów do grzecznego, uroczego wizerunku drobnej blondynki. Czasem jednak zdarza się, że może zaszaleć ze swoim wyglądem i właśnie to uczyniła! Na jej profilu społecznościowym pojawiły się zaskakujące fotki, na które użytkownicy od razu zaczęli żywo reagować! Zobacz, jak wygląda gwiazda!

Romantyczne i proste do wykonania upięcia włosów – sprawdzą się nie tylko na walentynki

Wiosenna metamorfoza

Dove Cameron nie jest już uroczą blondynką! To może być szok dla jej fanów, ale gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Kolor jej włosów jest zupełnie inny! Zamiast jasnych pasm możemy podziwiać różowe. I chociaż to ogromna zmiana, to należy przyznać, że zdecydowanie na plus! Mocny odcień różu świetnie współgra z jej urodą. Rysy jej twarzy stały się od razu mocniejsze, dzięki czemu wygląda o wiele poważniej i doroślej niż wcześniej. Pod zdjęciem od razu posypały się polubienia oraz zachwycone komentarze, które były wyrazem pozytywnego zaskoczenia. A jak Wam podoba się metamorfoza gwiazdy? Waszym zdaniem pasuje jej taka fryzura? A może wolicie ją w naturalnym wydaniu?