Gwiazdy polskiego show biznesu coraz częściej stawiają na mocne zmiany wizerunku. Wiele z nich deklaruje powrót do naturalnego wyglądu. Znikają sztuczne rzęsy, platynowe włosy, a część z nich zapewnia również, że zupełnie rezygnuje z wypełniaczy, silikonu i operacji plastycznych.

Jedną z gwiazd, która już jakiś czas temu postawiła na odważną wizerunkową zmianę jest Doda. Artystka często rezygnuje z makijażu i wróciła do naturalnego koloru włosów. Ale jeśli chodzi o fryzurę, to już od wielu lat nosi bardzo długie pasma, zazwyczaj z przedziałkiem na środku głowy.

NIEZWYKŁA METAMORFOZA SERENY WILLIAMS. WYGLĄDA PIĘKNIE

Niedawno jednak na jej Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym Doda pozuje w prostej, perfekcyjnie przyciętej grzywce. Fani piosenkarki od razu doszukali się podobieństwa ze sławną aktorką.

Jak Bardotka ślicznie
Cudna ta nasza Dorotka
Najpiękniejsza!
Ładnie w tej grzyweczce

MOCNA METAMORFOZA JOANNY MORO. FANI: „ZMIANA OSZAŁAMIAJĄCA”

Fani piosenkarki są zachwyceni nową fryzurą. To nie pierwszy raz, kiedy artystka zdecydowała się na grzywkę. Kika miesięcy temu nosiła półdługą wersję na dwa boki. Na nowym zdjęciu, oprócz samej fryzury, wiele osób komplementowało także nowy, naturalny odcień włosów. A jak Wam Doda podoba się w takim wydaniu?

SZTUCZNA INTELIGENCJA POSTARZAŁA KIM KARDASHIAN I SELENĘ GOMEZ. SZOK!