Kobiety decydują się na ogolenie głowy z różnych powodów. Jedne robią to z przyczyn zdrowotnych, inne przygotowują się do roli w filmie. Beauty vlogerka Vanessa Martinez postanowiła zrezygnować z długich, pięknych włosów, ponieważ chciała zacząć wszystko od nowa.

Kanał Martinez na YouTube subskrybuje ponad dwa miliony osób. Przez lata prowadziła bloga o urodzie. Niestety w wyniku wielokrotnego dopinania sztucznych włosów, na jej głowie powstało kilka łysych plam. Niedawno opublikowała na swoim kanale film, w którym nie tylko pokazała rozmiar łysych pozostałości po doczepach, ale także pozwoliła swojej przyjaciółce ogolić głowę.

ZOBACZ TEŻ: MIAŁYŚCIE WĄTPLIWOŚCI, ŻE TEN PODKŁAD DZIAŁA CUDA? OBEJRZYJCIE TEN FILM DO KOŃCA

W filmie przyznała, że jej przedłużone pasma były jedynym źródłem problemu. Przez chwilę się zawahała, jednak w końcu podjęła ostateczną decyzję.

Staję się coraz bardziej łysa, więc po prostu ogolę włosy i zacznę od nowa.

style="overflow:hidden;">

Martinez zamieściła na Instagramie krótką zapowiedź, zachęcającą do obejrzenia filmu na YouTube. Zbliżając maszynkę do włosów, udaje, że zamierza się ich pozbyć. Po chwili zrzuca perukę i uświadamia fanów, że już to zrobiła. Wydaje się, że szybko pogodziła się z brakiem włosów.

ZOBACZ TEŻ: NABELA NOOR NAPISAŁA SOBIE NA TWARZY „ŚWINIA”. JEJ FILM JEST PRAWDZIWYM HITEM!

Nic dziwnego, wygląda pięknie nawet bez nich!