Kiedy przyszłe panny młode szukają „czegoś niebieskiego” do założenia w dzień swojego ślubu mogą wybierać spośród wielu dodatków – niektóre kobiety wybierają niebieskie buty, inne robią niebieski manicure lub kupują biżuterię. Popularną opcją jest również błękitna wstążka wiązana wokół ślubnego bukietu. Ale historia tej kobiety pokazuje, że ten kolor może przynieść pecha.

ZOBACZ TEŻ: TE TRZY NATURALNE SKŁADNIKI SPRAWIĄ, ŻE TWOJE WŁOSY BĘDĄ ROSŁY DUŻO SZYBCIEJ!

Kilka dni temu fryzjerka Kelly O’Leary-Woodford opublikowała zdjęcia na Instagramie, na których pokazała platynowe włosy swojej klientki z ciemnoniebieską plamą z atramentu.

Tydzień przed ślubem kobieta przeżyła prawdziwą chwilę grozy – długopis, który był wpięty w jej włosy wybuchł, barwiąc białe pasma na ciemnogranatowy kolor.

Kelly O’Leary-Woodford na co dzień celowo farbuje włosy swoich klientek na niebieskie i różowe kolory, ale jak sama pisze: To była najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam.

ZOBACZ TEŻ: WIĘŹNIARKA, KTÓRA STAŁA SIĘ OGÓLNOŚWIATOWĄ SENSACJĄ, STWORZY LINIĘ KOSMETYKÓW?!

Cała historia zakończyła się szczęśliwie – w dniu ślubu nie było śladu po wpadce, a włosy odzyskały równy, platynowy odcień. Fryzjerka za pomocą rozjaśniacza uratowała włosy w 10 minut, ale jedno jest pewne – ta kobieta już nigdy nie będzie używać długopisu jako ozdoby do włosów.

Co Wy na to?