W ostatnich latach powstało wiele nowych salonów fryzjerskich, ale czy to oznacza, że więcej jest także profesjonalistów w tej dziedzinie? Bohaterka tej historii ma co do tego poważne wątpliwości. Młoda kobieta umówiła się na wizytę w popularnej sieci, wierząc w kompetencje personelu. Tym bardziej za taką cenę.

Blonde Espresso: zjawiskowa koloryzacja inspirowana kawą

Zaufanie do fryzjera

Brytyjka do tej pory unikała tak drogich miejsc, ale wreszcie postanowiła zrobić sobie porządek na głowie. A przy okazji poczuć się wyjątkowo. Cięcie i koloryzacja kosztowały ją 175 funtów, co przy aktualnym kursie daje ok. 850 zł. Za taką kwotę mamy prawo oczekiwać cudów.

Ona była zadowolona tylko przez chwilę. Po powrocie do domu nagle czar prysł – dowiadujemy się z jej wpisu na łamach mumsnet.com.

 

1 źródło: mumsnet.com
Odwiedziłam drogi salon. Nigdy nie zapłaciłam tak dużo za zajęcie się moimi włosami, ale bardzo zależało mi na balejażu ombre, więc długo na to odkładałam. A oto, co dostałam. Jestem naprawdę zrozpaczona. W salonie nie zorientowałam się, że jest aż tak źle. Fuszerkę dostrzegłam dopiero w naturalnym świetle.

Spędziłam tam 4 godziny (dwukrotnie więcej, niż zapowiadała, więc w międzyczasie obsługiwała też 2 inne klientki). Wyszłam zmęczona i wściekła, bo musiałam odebrać syna od teściowej. Dopiero po powrocie do domu mogłam spokojnie spojrzeć w lustro.

I jak teraz mam to reklamować, skoro siedząc w salonie nie pisnęłam ani słowa?
- zastanawia się internautka.
2 źródło: mumsnet.com

Internautki są jednomyślne

„Masz pełne prawo narzekać. A wręcz obowiązek, bo to co masz na głowie nie wygląda na 850 zł”.

„Nad czym ty się jeszcze zastanawiasz? Totalnie schrzanione cięcie i koloryzacja. Wróć tam i zażądaj poprawki. Byle zrobił to ktoś inny”.

„Trudno nazwać to ombre. Włosy nagle przechodzą z brązu w blond, a chyba chodziło ci o delikatniejsze przejście”.

„Uroki drogich sieciówek. Sporo płaci się za znany szyld, więc brakuje pieniędzy na zatrudnienie specjalistów”.

„Myślę, że własnoręcznie zrobiłabym to sobie lepiej” – czytamy w komentarzach.

Hybrydowy brąz. Modna koloryzacja włosów dla brunetek

2 źródło: mumsnet.com