Od jakiegoś czasu Deynn sporo eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Celebrytka, której cechami charakterystycznymi były długie, kasztanowe włosy i czerwone usta, otwiera się na nowinki ze świata urody. Chętnie zmienia fryzury i próbuje różnych odcieni. Na Instagramie pokazuje efekty metamorfoz, a jej fani oceniają kolejne zmiany.

Deynn rozpoczęła zabawę z perukami dobrych kilka miesięcy temu. Jedną z pierwszych zmian były długie proste różowe włosy. Wiele osób myślało, że to trwała koloryzacja, ale kiedy celebrytka zaczęła publikować kolejne zdjęcia w różnych odcieniach i długościach włosów, szybko wydało się, że to tymczasowe zmiany.

DEYNN CHWALI SIĘ NOWYM, EFEKTOWNYM LOBEM W NAJMODNIEJSZYM ODCIENIU TEGO SEZONU!

Celebrytka najwyraźniej bardzo je polubiła, bo na jej koncie ukazało się kolejne zdjęcie – tym razem Deynn wybrała krótkie czarne włosy z przedziałkiem na środku. Ta propozycja nie zachwyciła jednak jej fanów:

O nieee w blond włosach zdecydowanie lepiej:) moim zdaniem te ciemne wręcz nie pasują. Może to kwestia przyzwyczajenia. Ale myślę że nie są fajne
Elegancko.. ale BLOND i tak wygrywa
Wyglądasz trochę jak kayah
Trochę creepy widzieć dzisiaj wersję na „czarną wdowę”

Internauci byli zgodni co do tego, że do urody Deynn bardziej pasują jasne odcienie. Sama celebrytka nie odniosła się do komentarzy, ale być może już szykuje kolejną metamorfozę.

DEYNN POLUBIŁA KOLOROWE WŁOSY. TYM RAZEM ZASKAKUJE PODWÓJNIE!

Deynn zmienia fryzurę. Fani: „Trochę creepy. Wyglądasz jak czarna wdowa”