Marita Surma, która w sieci działa pod pseudonimem Deynn postanowiła zaszaleć i całkowicie odmienić swój wizerunek. Wiele kobiet od dawna dopytuje influencerkę o to, jak dba o włosy. Są one jednym z największych atutów gwiazdy. Teraz postanowiła coś w nich zmienić i postawiła na koloryzację. Robi ogromne wrażenie! To naprawdę duża zmiana.

Pielęgnacja włosów: nie chcesz, aby Twoje włosy zaczęły się przedwcześnie starzeć? Unikaj kilku czynników

Marita Surma

Marita już od dłuższego czasu prowadzi swoje kanały na social mediach. Zaczynała od bloga o modzie, teraz działa głównie na Instagramie, gdzie regularnie się udziela. Chociaż początki jej kariery były burzliwe, dzięki sile oraz Danielowi Majewskiemu, jej mężowi, udało jej się odnaleźć właściwe miejsce i od dłuższego czasu udaje jej się nawiązywać udane współprace. Zbudowała także wspaniałą społeczność, która murem stoi za nią i jej rodziną. W ostatnim czasie na Instagramie Deynn poza zdjęciami z życia codziennego i stylizacji zaczęły pojawiać się różne makijaże. Kiedy kilka miesięcy temu po raz pierwszy pokazała się w peruce złożonej z blond pasm, fani oszaleli. Zaczęli dopytywać swoją idolkę, czy zdecyduje się na koloryzację włosów. Przez wiele miesięcy Deynn odmawiała, jednak wygląda na to, że w końcu dała się przekonać!

Imbir to magiczny składnik na włosy. Doda blasku, nawilży i zwalczy łupież

Koloryzacja włosów

Eksperymenty z kolorem włosów zaczęła już jakiś czas temu. Zaczęła od rozjaśnienia pasemek wokół twarzy, następnie delikatnie rozjaśniła całość, ale teraz postawiła na całkowitą odmianę. Marita Surma przez wiele lat była brunetką, jednak po wizycie w Gaba Hair Story przeszła całkowitą metamorfozę. Teraz jej włosy mają jasny kolor platyny!

„Papa brunetko, witaj blondynko” – brzmi opis pod zdjęciem.

Na razie Deynn nie pokazała zdjęcia od przodu. Na Instagramie pochwaliła się jedynie krótkim nagraniem jasnej tafli włosów widzianej od tyłu. Z niecierpliwością oczekujemy na zdjęcie z widoczną twarzą! Fani są w szoku – to naprawdę bardzo duża odmiana! Waszym zdaniem na plus?