Znana ze swoich długich brązowych włosów i wysportowanej sylwetki Deynn w ostatnim czasie sporo eksperymentuje z fryzurami..

Nie tak dawno celebrytka zaskoczyła wszystkich publikując na swoim instagramowym profilu zdjęcie w różowych włosach . Okazuje się jednak, że ta zmiana była tylko tymczasowa, bo Deynn już znudził się intensywny odcień różu.

Celebrytka jest na bieżąco w najnowszych trendach w koloryzacji. Tym razem porzuciła róż na rzecz jednego z najmodniejszych odcieni. Na jej głowie pojawił się barwinkowy kolor , który już jest jednym z hitów na Instagramie!

ZOBACZ TEŻ: NOWY, OGROMNY TATUAŻ DEYNN. „PŁAKAŁAM, WYRYWAŁAM SIĘ…” NAPISAŁA NA INSTAGRAMIE

Ale to nie jedyne zaskoczenie. Deynn znana głównie z zamiłowania do długich, prostych włosów tym razem postawiła na bardzo oryginalne upięcie. Zamiast luźno puszczonych pasm pojawiło się coś bardzo oryginalnego. Celebryta pozuje do zdjęcia z żółtymi różami, a jej niebieskie włosy związane są w dwa luźne koczki.

Jedną z najbardziej znanych gwiazd, która uwielbia eksperymentować z kolorem włosów i dziwnymi upięciami jest Cardi B, ale jak widać ten trend jest coraz bardziej popularny również wśród polskich gwiazd.

ZOBACZ TEŻ: DEYNN POKAZAŁA ZDJĘCIE SPRZED 10 LAT! NIEPRZYZWOICIE PIĘKNA ZMIANA WIZERUNKU

Podoba Wam się w takim wydaniu?